ΜΕ ΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ

Το Σαββατοκύριακο είχαμε σε πλήρη εξέλιξη το πρωτάθλημα της  Β΄ εθνικής για την Βόρειο Ελλάδα, τα πήγαμε περίφημα, το Σάββατο στο ντέρμπι της αγωνιστικής ο ΑΙΑΣ Ευόσμου επικράτησε τελικά εύκολα του ΑΟ Πολυγύρου με σκορ 4-0 χάνοντας μόνο ένα σετ, ο ΑΔΩΝΙΣ κέρδισε τον ΜΑΣ Αετό με σκορ 4-0 με τον μικρό Οικονόμου Κωνσταντίνο να κερδίζει με 3-1 σετ τον κατά πολλά χρόνια μεγαλύτερο αντίπαλο του και να ξεσηκώνει τους 30 θεατές που παραβρίσκονταν στο γήπεδο και ο ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ κέρδισε τον ΝΝ Βότση με σκορ 4-1 με τον Καϊόπουλο Γρηγόρη να σφραγίζει την νίκη μας στο τρίτο κατά σειρά αγώνα

.

Και οι τρεις ομάδες του ΕΥΟΣΜΟΥ μετά το τέλος των αγώνων του Σαββάτου

Την Κυριακή στον μεταξύ μας αγώνα ο ΑΙΑΣ κέρδισε τελικά τον ΑΔΩΝΙ με σκορ 4-3  και ο ΝΕΜΕΣΙΣ  τον ΜΑΣ Αετό με σκορ 4-0 με τον αειθαλή Αργυράκη Γιάννη να ηγείται της νίκης.