Πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016 – 2017

Β  ΤΟΠΙΚΟ  ΑΝΔΡΩΝ  Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  

 

ΕΔΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Ο ΠΛΑΤΩΝ 9/10/2016 11.00
ΔΕΘ ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 9/10/2016 13.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΟΕΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9/10/2016 15.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣΚΑ «Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» 22/10/2016 11.00
ΔΕΘ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 22/10/2016 13.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22/10/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 27/11/2016 11.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27/11/2016 13.00
ΔΕΘ ΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 27/11/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Ο ΠΛΑΤΩΝ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 4/12/2016 11.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4/12/2016 13.00
ΔΕΘ ΟΕΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 4/12/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΣΚΑ «Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 7/1/2017 11.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 7/1/2017 13.00
ΔΕΘ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 7/1/2017 15.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 19/2/2017 11.00
ΔΕΘ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 19/2/2017 13.00
ΔΕΘ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ 19/2/2017 15.00
 

 

 

Α ΤΟΠΙΚΟ  ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  

 

ΕΔΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8/10/2016 11:00
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8/10/2016 12:30
ΔΕΘ ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 8/10/2016 14:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΕΑ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΔΡΑΜΑΣ 22/10/2016 13:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 22/10/2016 15:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 22/10/2016 17:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 26/11/2016 11:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 22/11/2016 14:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 22/11/2016 17:00
ΔΕΘ ΦΕΑ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΔΡΑΜΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3/12/2016 11.00
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3/12/2016 13.00
ΔΕΘ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3/12/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18/12/2016 11.00
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ 18/12/2016 13.00
ΔΕΘ ΑΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18/12/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 18/2/2017 11.00
ΔΕΘ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18/2/2017 13.00
ΔΕΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18/2/2017 15.00
 

 

 

Β ΕΘΝΙΚΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  

 

ΕΔΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 8/10/2016 14:30
ΦΛΩΡΙΝΑ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 8/10/2016 17:30
ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 9/10/2016 12:00
ΦΑΡΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 22/10/2016 14:30
ΦΑΡΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ε.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 22/10/2016 17:30
ΦΑΡΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 23/10/2016 12:00
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛ. ΚΛΑΣ ΑΘΛ. Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 26/11/2016 12:30
ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΕΠΙΤΡ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26/11/2016 15:30
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 26/11/2016 18:30
ΔΕΘ ΦΙΛΟΙ ΕΠΙΤΡ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17/12/2016 11.00
ΔΕΘ ΟΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17/12/2016 13.00
ΔΕΘ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ε.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ 17/12/2016 15.00
ΔΕΘ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 28/1/2017 11:00
ΔΕΘ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ 28/1/2017 14:00
ΔΕΘ ΟΕΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 28/1/2017 15:30
ΔΕΘ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ 18/3/2017 11:00
ΔΕΘ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛ. ΚΛΑΣ ΑΘΛ. Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 18/3/2017 14:00
ΔΕΘ ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18/3/2017 15:30
 

 

 

Β ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ  

 

ΕΔΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΛΟΥ 8/10/2016 13:00
ΦΛΩΡΙΝΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 8/10/2016 16:00
ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΟΕΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 9/10/2016 10:30
ΦΑΡΟΥ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 22/10/2016 13:00
ΦΑΡΟΥ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 22/10/2016 16:00
ΦΑΡΟΥ ΑΣΕΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 23/10/2016 10:30
ΔΕΘ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Α ΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 26/11/2016 11.00
ΔΕΘ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 26/11/2016 13.00
ΔΕΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 26/11/2016 15.00
ΔΕΘ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 17/12/2016 11.00
ΔΕΘ ΟΕΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 17/12/2016 13.00
ΔΕΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17/12/2016 15.00
ΔΕΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 28/1/2017 11:00
ΔΕΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 28/1/2017 12:30
ΔΕΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΣΕΑ ΔΡΑΜΑΣ 28/1/2017 15:30
ΔΕΘ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 18/3/2017 11:00
ΔΕΘ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 18/3/2017 12:30
ΔΕΘ ΧΑΝΘ ΑΟ ΝΕΜΕΣΙΣ 18/3/2017 14:00

02-10-2016

 

 

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2014-15
6 7 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
14-Σεπ 14 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
27 28 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
4 5 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΧΑΣ
11 12 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
18 19 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΣ ΠΕΡΑ
25 26 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
1 2 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
8 9 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
15 16 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
29 30 2014 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά Προκριματικά
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
6 7 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΡΑΜΑΣ
13 14 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
20 21 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
27 28 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΡΖΑΚΕΙΑ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
3 4 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΕΑ
10 11 2015 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
17 18-Ιαν 2015 ΑΤΟΜΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
24 25 2015 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
31 1 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ
7 8 2015 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
14 15 2015 ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
21 22 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΡΤΙΟΣ
28 1 2015 ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
07-Μαρ 8 2015 ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
8 2015 ΜΠΑΡΑΖ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14-Μαρ 15 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑ
21 22 2015 ΜΠΑΡΑΖ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
28 29 2015 ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α2
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
04-Απρ 6 2015 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
12-Απρ 2015 ΠΑΣΧΑ
17 19 2015 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
25 26 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ, ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ (18+)
ΜΑΙΟΣ
02-Μαϊ 03-Μαϊ 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΝΑΤΤΙΚΟ
9 10 2015 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ
ΙΟΥΝΙΟΣ
30 1 2015 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΙΟΥΛΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2013-14
21-Ιαν 22 2013 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
28 29 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
5 6 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
12 13 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
2 3 2013 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά Προκριματικά
9 10 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
16 17 2013 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΡΑΜΑΣ
23 24 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
30 1 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
14 15 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
21 22 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
25 2013 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
4 5 2014 ΑNOIKTO ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ
11 12 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
18 19-Ιαν 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
25 26 2014 ΑΤΟΜΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
8 9 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
15 16 2014 ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
22 23 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΜΑΡΤΙΟΣ
1 2 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΙΝΔΟΥ
08-Μαρ 9 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
15-Μαρ 16 2014 ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
05-Απρ 6 2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
12-Απρ 14 2014 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΕΦΗΒΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
19 20 2014 ΠΑΣΧΑ
25 27 2014 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
28 5 2014 πΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΟΜΑΔΙΚΟ ΙΑΠΩΝΙΑ ΤΟΚΙΟ
ΜΑΙΟΣ
03-Μαϊ 04-Μαϊ 2014 ΜΠΑΡΑΖ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ
10 11 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΤΟΒΟΥ
ΙΟΥΝΙΟΣ
7 9 2014 ΟΜΑΔΙΚΟ  – ΑΤΟΜΙΚΟ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
21 22 2014 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΙΟΥΛΙΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2012-13

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2012-13
11 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ
15 16 2012 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΠΙΚΟ Προκριματικά
29 #### 2012 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
6 7 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
13 14 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
30 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
3 4 2012 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά Προκριματικά
6 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 11 2012 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά προκριματικά
17 18 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
24 25 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
4 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
8 9 2012 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ομαδικά και Ατομικά προκριματικά
15 16 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
25 2012 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
12 13 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
15 2013 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19 20 2013 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ομαδικά και Ατομικά Προκριματικά
22 2013 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
26 27 2013 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Ατομικά Προκριματικά
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
2 3 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
9 10 2013 ΤΟΠ 8
16 17 2013 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ  ΤΕΛΙΚΑ
23 #### 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΜΑΡΤΙΟΣ
02-Μαρ 3 2013 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομκά Τελικά
9 10 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
16 17 2013 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΙΝΔΟΣ
23 24 2013 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά    Τελικά
30 31 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
06-Απρ 7 2013 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
13 14 2013 ΑΝΟΙΧΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟ
20 21 2013 ΜΠΑΡΑΖ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ
27 29 2013 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
ΜΑΙΟΣ
04-Μαϊ #### 2013 ΠΑΣΧΑ
10 12 2013 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
13 20 2013 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΤΟΜΙΚΟ  ΠΑΡΙΣΙ
ΙΟΥΝΙΟΣ
22 24 2013 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
29 30 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

Οι προπονήσεις γίνονται Δευτέρα , Τετάρτη και Παρασκευή 19:30 με 22:30.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2011-12

ΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΙΑΣ               ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΩΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ  – ΑΙΑΣ 19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 >> ΑΙΑΣ  –  ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 26>> ΧΑΝΚ  –  ΑΙΑΣ 13:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 27>> ΑΙΑΣ  –  ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗ  –   ΑΙΑΣ 14:30
ΚΥΡΙΑΚΗ 18>> ΑΙΑΣ   –   ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΖΕΥΣ   –   ΑΙΑΣ 18:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 8>> ΑΙΑΣ   –  ΝΕΜΕΣΙΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 28>> ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –   ΑΙΑΣ 12:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 29>> ΑΙΑΣ   –   ΧΑΝΚ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ   –   ΑΙΑΣ 17:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 5>> ΑΙΑΣ   –    ΝΕΑΠΟΛΗ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 11>> ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ   –   ΑΙΑΣ 12:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 12>> ΑΙΑΣ   –    ΖΕΥΣ 19:00

Και

ΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΔΩΝΙΣ              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΩΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΕΔΩΡΟΣ   –   ΑΔΩΝΙΣ 16:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 >> ΑΔΩΝΙΣ   –   ΑΕΤΟΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 26>> ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ   –   ΑΔΩΝΙΣ 10:30
ΚΥΡΙΑΚΗ 27>> ΒΟΤΣΗ   –   ΑΔΩΝΙΣ 11:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΔΩΝΙΣ   –   ΑΟ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 18>> ΠΕΡΑ   –   ΑΔΩΝΙΣ 19:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΑΔΩΝΙΣ   –   ΧΑΝΘ 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 8>> ΑΔΩΝΙΣ   –   ΕΧΕΔΩΡΟΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 28>> ΑΕΤΡΟΣ   –   ΑΔΩΝΙΣ 17:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 29>> ΑΔΩΝΙΣ- ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 19:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΑΔΩΝΙΣ   –   ΒΟΤΣΗ 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 5>> ΑΟ ΘΕΡΜΑΙΟΣ   –   ΑΔΩΝΙΣ 12:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 11>> ΑΔΩΝΙΣ   –   ΠΕΡΑ 20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 12>> ΧΑΝΘ   –   ΑΔΩΝΙΣ 10:30

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2011-12

Αριθμ πρωτ. 2011 Αθήνα 05 Ιουλίου 2011
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2011-12
13 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ
17 18 2011 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΠΙΚΟ Προκριματικά
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
1 2 2011 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
8 9 2011 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ομαδικά Προκριματικά
11 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15 16 2011 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ Προκριματικά
22 23 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
29 30 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
5 6 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
8 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 13 2011 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά Προκριματικά
15 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 20 2011 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά προκριματικά
26 27 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
6 2011 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
10 11 2011 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ατομικά προκριματικά
17 18 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
25 2011 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
7 8 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
10 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14 15 2012 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά Ομαδικά Προκριματικά
17 2012 ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21 22 2012 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ατομικά Προκριματικά
28 29-Ιαν 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
4 5 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
11 12 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
18 19 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
25 #### 2012 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΙΝΔΟΣ
ΜΑΡΤΙΟΣ
03-Μαρ 4 2012 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομκά Τελικά
10 11 2012 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ  ΤΕΛΙΚΑ (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ)
17 18 2012 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
24 25 2012 (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ) ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά    Τελικά
31 1 2012 ΜΠΑΡΑΖ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ
25 1 2012 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
07-Απρ 9 2012 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
15 2012 ΠΑΣΧΑ
20 22 2012 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
ΜΑΙΟΣ
05-Μαϊ 07 2012 (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ) ΤΟΠ 8
12 13 2012 ΑΝΟΙΚΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΣ ΠΕΡΑ
19 20 2012 ΑΝΟΙΚΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΡΖΑΚΕΙΑ
26 27 2012 ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΙΟΥΝΙΟΣ
2 4 2012 (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ) ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά  και Ομαδικά Τελικά
ΙΟΥΛΙΟΣ
13 22 2012 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΥΣΤΡΙΑ
28 #### 2012 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΟΝΔΙΝΟ 2012

Το προγραμμα ισχύει μεχρι νεοτέρας αλλαγής.  23-12-2011.

Πρόγραμμα αγώνων της Β΄  εθνικής ανδρών 2009-10

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
1-8 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 2 – 4 10/16/2010 17.00
2-7 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 0 -4 10/16/2010 17.00
3-6 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 0 – 4 10/16/2010 10.00
4-5 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 – 4 10/16/2010 20.30
8-5 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 – 4 10/17/2010 12.00
6-4 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 2 – 4 10/17/2010 11.00
7-3 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 0 10/17/2010 11.00
1-2 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 2 – 4 10/17/2010 17.00
2-8 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 3 – 4 10/30/2010 17.00
3-1 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 2 10/30/2010 10.00
4-7 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 4 – 1 10/30/2010 20.30
5-6 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 4 – 0 10/30/2010 20.30
8-6 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 2 – 4 10/31/2010 12.00
7-5 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – 4 10/31/2010 11.00
1-4 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 0 – 4 10/31/2010 17.00
2-3 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 2 10/31/2010 17.00
3-8 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 1 – 4 11/27/2010 10.00
4-2 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 0 11/27/2010 20.30
5-1 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 0 11/27/2010 20.30
6-7 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 1 – 4 11/27/2010 17.00
8-7 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 4 – 1 11/28/2010 12.00
1-6 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 0 – 4 11/28/2010 17.00
2-5 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 – 4 11/28/2010 17.00
3-4 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 0 – 4 11/28/2010 10.00
4-8 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 1 – 4 12/18/2010 20.30
5-3 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 0 12/18/2010 20.30
6-2 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 1 12/18/2010 17.00
7-1 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 1 12/18/2010 13.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΩΡΑ
8-1 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 2 12/19/2010 12.00
7-2 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 0 12/19/2010 11.00
6-3 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 0 12/19/2010 11.00
5-4 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 3 – 4 12/19/2010 19.00
5-8 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 4 – 2 1/29/2011 20.30
4-6 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 4 – 0 1/29/2011 20.30
3-7 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 0 – 4 1/29/2011 10.00
2-1 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 – 4 1/29/2011 17.00
8-2 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 1 1/30/2011 12.00
1-3 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 1 1/30/2011 17.00
7-4 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 4 – 3 1/30/2011 11.00
6-5 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – 4 1/30/2011 11.00
6-8 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 1 – 4 2/19/2011 17.00
5-7 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 4 – 1 2/19/2011 20.30
4-1 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 2 2/19/2011 20.30
3-2 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 3 2/19/2011 10.00
8-3 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 4 – 0 2/20/2011 12.00
2-4 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 0 – 4 2/20/2011 17.00
1-5 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – 4 2/20/2011 17.00
7-6 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 4 – 0 2/20/2011 11.00
7-8 ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ 1 – 4 2/26/2011 13.00
6-1 ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 – 0 2/26/2011 17.00
5-2 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ 4 – 0 2/26/2011 20.30
4-3 ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ 1 – 4 2/26/2011 20.30
8-4 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ 1 – 4 2/27/2011 12.00
3-5 ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 – 4 2/27/2011 10.00
2-6 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘ ΣΣ ΝΝ ΒΟΤΣΗΣ 0 – 4 2/27/2011 17.00
1-7 ΦΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜ 0 – 4 2/27/2011 17.00

Πρόγραμμα αγώνων Β΄ εθνικής γυναικών

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΤΡΑΠΕΖ ΣΚΟΡ
1-6 ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΧΧΧΧ 10/30/2010
2-5 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 15.00
3-4 ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16.00 4 – 2
6-4 ΧΧΧΧ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 10/31/2010
5-3 ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 11.00
1-2 ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 12.00
2-6 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΧΧΧΧ 11/27/2010
3-1 ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ 16.00
4-5 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.30 0 – 4
6-5 ΧΧΧΧ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 11/28/2010
1-4 ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.00 4 – 3
2-3 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 15.00
3-6 ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΧΧΧΧ 12/18/2010
4-2 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 20.30
5-1 ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ 12.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΤΡΑΠΕΖ ΣΚΟΡ
6-1 ΧΧΧΧ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ 12/19/2010
5-2 ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 11.00
4-3 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 19.00 1 – 4
4-6 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΧΧΧ 2/26/2011
3-5 ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 16.00
2-1 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ 16.00
6-2 ΧΧΧΧ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 2/27/2011
1-3 ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 12.00
5-4 ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.00 4 – 0
5-6 ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΧΧΧ 3/12/2011
4-1 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ???? 1 – 4
3-2 ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 16.00
6-3 ΧΧΧΧ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ 3/13/2011
2-4 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16.00 4 – 0
1-5 ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.00

Πρόγραμμα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2010-11
Αριθμ πρωτ. 1812 2010-2011
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
11 12 2010 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΠΙΚΟ Προκριματικά
18 19 2010 ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11 19 2010 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΤΣΕΧΙΑ ΟΣΤΡΑΒΑ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
8 10 2010 ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ομαδικά και Ατομικά Προκριματικά
16 17 2010 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
22 24 2010 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ομαδικά και Ατομικά προκριματικά
30 31 2010 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
19 21 2010 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ομαδικά και Ατομικά  Προκριματικά
27 28 2010 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
4 5 2010 ΠΑΤΡΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11 12 2010 ΤΟΡ 8   (1ος  κύκλος)
18 19 2010 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
8 9 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
15 16 2011 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά Προκριματικά
21 23 2011 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ομαδικά και Ατομικά  Προκριματικά
29 30 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
5 6 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
12 13 2011 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΠΙΚΟ Τελικά
19 20 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
26 27 2011 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
ΜΑΡΤΙΟΣ
5 6 2011 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΙΝΔΟΣ
12 13 2011 ΜΠΑΡΑΖ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
19 20 2011 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ  (Τελική Φάση) (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ)
26 27 2011 Τελικά  ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομικά  και Ομαδικα   Τελικά  (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ)
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
2 3 2011 ΜΠΑΡΑΖ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
9 10 2011 Τελικά ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ατομκά Τελικά
16 18 2011 Τελικά ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Ατομικά και Ομαδικά Τελικά
24 2011 ΠΑΣΧΑ
29 01Μαι 2011 Τελικά ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά και Ομαδικά  Τελικά
ΜΑΙΟΣ
7 8 2011 ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Α1 – Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ
14 15 2011 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΣ ΠΕΡΑ
28 29 2011 ΤΟΡ 8   (2ος  κύκλος) (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ)
ΙΟΥΝΙΟΣ
4 5 2011 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΡΖΑΚΕΙΑ  Δ.Α.Ο. ΤΑΥΡΟΥ
11 13 2011 Τελικά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ατομικά και Ομαδικά Τελικά  (ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ)
ΙΟΥΛΙΟΣ


Comments are closed.