Συντάκτης: aias

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Ο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΣΤΟ ΑΠΛΟ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Ο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΣΤΟ  ΑΠΛΟ

Δύο αθλητές του Α.Σ. Πέρα Αθηνών ο Κώστας Παπαγεωργίου στους άνδρες και η Χριστίνα Φίλη στις γυναίκες αναδείχτηκαν σήμερα πρωταθλητές Ελλάδας στο απλό, στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης της μεγάλης κατηγορίας για τη σεζόν 2009-2010. Ο Παπαγεωργίου κατέκτησε τον συγκεκριμένο τίτλο για δεύτερη φορά, ενώ η Φίλη έφτασε τα έξι χρυσά μετάλλια στο απλό γυναικών! Η διοργάνωση έγινε στο Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο και ήταν αφιερωμένη στην μνήμη του επί σειρά ετών διοικητικού στελέχους της Ε.Φ.Ο.Επ.Α. και του Α.Σ. Πέρα Αθηνών Δάμωνα Δαμιανίδη, που έφυγε από τη ζωή τον Ιανουάριο του 2009.

Δυνατές και θεαματικές αναμετρήσεις περιλάμβανε και η δεύτερη ημέρα και είναι χαρακτηριστικό ότι τα συνολικά οκτώ χρυσά μετάλλια πήγαν σε οκτώ  διαφορετικούς αθλητές κι αθλήτριες! Στο διπλό ανδρών πρώτευσαν οι νεαροί Γιώργος Φραγκούλης/Γιώργος Κωνσταντινόπουλος (από τον ΑΟ Ταταύλα και τον Α.Ο. Πεύκης) και σημείωσαν μικρή έκπληξη. Μη προβλέψιμο ήταν το αποτέλεσμα και στο διπλό γυναικών όπου κατέκτησαν την πρωτιά οι Λάουρα Νικουλάε/Μαρία Χριστοφοράκη του Ολυμπιακού. Στο διπλό μικτό επικράτησε το 1ο φαβορί, ο Γιάννης Βλοτινός από τη γαλλική Σαρτρ και η Κατερίνα Ντουλάκη από την ισπανική Κολόσα Βαγιαδολίδ.

Αναλυτικά οι αθλητές που κατέκτησαν τις πρώτες θέσεις:

Απλό ανδρών:1ος  Κώστας Παπαγεωργίου (Α.Σ. Πέρα Αθηνών),  2ος Δημήτρης Παπαδημητρίου (Α.Ο. Ταταύλα),  3οι  Γιώργος Κωνσταντινόπουλος (Α.Ο. Πεύκης) και Τάσος Ρηνιώτης (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.).

Απλό γυναικών:1η  Χριστίνα Φίλη (Α.Σ. Πέρα Αθηνών),2η  Κατερίνα Ντουλάκη (Κολόσα Βαγιαδολίδ Ισπανίας ),3ες Αγγελίνα Παπαδάκη (Α.Σ. Πέρα Αθηνών) και  Λάουρα Νικουλάε (Ολυμπιακός ΣΦΠ).

Διπλό ανδρών:1οι  Γιώργος Κωνσταντινόπουλος/Γιώργος Φραγκούλης (ΑΟ Πεύκης/ΑΟ Ταταύλα), 2οι  Τάσος Ρηνιώτης/Δημήτρης Παπαδημητρίου (Ολυμπιακός ΣΦΠ/ΑΟ Ταταύλα), 3οι  Γιάννης Βλοτινός/Κλαούντιο Κύρου (Σαρτρ Γαλλίας/Ολυμπιακός ΣΦΠ)  και  Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος/Γιάννης Παπαδάκης (ΑΟ Πεύκης/ΑΣ Το Γυμνάσιο).

Διπλό γυναικών:1ες  Λάουρα Νικουλάε/Μαρία Χριστοφοράκη (Ολυμπιακός), 2ες  Κατερίνα Ντουλάκη/Χριστίνα Φίλη (Κολόσα Ισπανίας/Πέρα Αθηνών),3ες  Δέσποινα Δάνδουλα/Όλγα Γεωργοπούλου (Ολυμπιακός/Πέρα Αθηνών)  και  Γεωργία Ζαβιτσάνου/Γεωργία Χατζηλυγερούδη (Φοίνικες Πάτρας).

Διπλό μικτό:1οι  Γιάννης Βλοτινός/Κατερίνα Ντουλάκη (Σαρτρ Γαλλίας/Κολόσα Ισπανίας), 2οι  Κώστας Παπαγεωργίου/Λάουρα Νικουλάε (ΑΣ Πέρα Αθηνών/Ολυμπιακός ΣΦΠ), 3οι  Γιάννης Γεωργαντάς/Κωνσταντίνα Μάγκου (ΟΑ Χανίων/Π.Κ.Δ. Ταύρου) και  Γιώργος Νταλιάνης/Αγγελίνα Παπαδάκη (ΑΚ Ζωγράφου/ΑΣ Πέρα Αθηνών).

Οι αθλητές των συλλόγων μας που προκρίθηκαν στην τελική φάση,  δεν κατέβηκαν  να αγωνιστούν και η λόγοι είναι κάποιοι τραυματισμοί αλλά και οι επαγγελματικές τους υποχρεώσεις.

16-05-2010   

   

 

ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α2 ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α2 ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Τα συγχαρητήρια μας στον Καλαϊτζή Δημήτρη, προπονητή της ομάδας μας, που φέτος ως αθλητής δόθηκε με υποσχετική ενός χρόνου στην ομάδα της Φιλίας Οραστιάδας και μαζί με τους συμπαίκτες του Γκουτζίδη Δημήτρη, Γραμμένο Νίκο και Κυριακίδη Γιώργο, κατάφεραν την άνοδο στην Α2 κατηγορία καταλαμβάνοντας την πρώτη θέση στο μπαράζ ανόδου αήττητοι, την δεύτερη προνομιούχο θέση κατέλαβε ο Α.Φ.Ο. Ανω Νεάπολης Αθήνας.

 18-04-2010

ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΠ 8

ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΠ 8

Με δύο αθλητές θα πάρουμε μέρος στο δεύτερο  τοπ 8 των παίδων, που θα διεξαχθεί στις 1 και 2 Μαΐου στην αίθουσα του Σ.Ε.Φ..

Οι αθλητές μας Γιοβάς Ανέστης ως τέταρτος της λίστας, αγωνίστηκε και στο πρώτο τοπ 8 και είχε καταλάβει την 4η θέση και ο αθλητής μας Οικονόμου Γρηγόρης ως έβδομος της σχετικής λίστας, θα αγωνιστή για πρώτη φορά σ’ αυτήν την διοργάνωση.

Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία.

18-04-2010

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ

Οι αγώνες του ομαδικού είχαν αρκετές  αποχές και από της 17 ομάδες εφήβων που προκρίθηκαν στην τελική φάση,  έλαβαν μέρος στους αγώνες μόνο οι 14ης ομάδες.

Οι αθλητές του Άδωνι που ακόμα ηλικιακά είναι παίδες αγωνίστηκαν στην κατηγορία των εφήβων, προσπάθησαν αλλά δεν τα κατάφεραν. Αγωνίστηκαν στον 1ο όμιλο με αντιπάλους τον ΑΟ Πεύκη και τον ΟΑΑ Ηρακλείου όπου ηττήθηκαν και στους δύο αγώνες με σκορ 3-1, από  μία νίκη ο Ραμπότας Εμμανουήλ και ο Γιοβάς Ανέστης ενώ αγωνίστηκε και ο Οικονόμου Γρηγόρης.

Την πρώτη θέση στους έφηβους κατέλαβε ο ΑΟΚ ΤΑΤΑΥΛΑ, δεύτερος ΑΣ το ΓΥΜΝΑΣΙΟ και την τρίτη θέση μοιράστηκαν ο ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ και ο ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2001. Ενώ στις νεανίδες την πρώτη θέση κατέλαβε ο ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ, δεύτερη ομάδα η ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑ και τρίτες οι ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ και οι ΦΟΙΝΙΚΕ΅ΠΑΤΡΑΣ.  

10-04-2010

ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΜΕΝΑ από τους ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΜΕΝΑ από τους ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Καταρχήν μας άρεσε πολύ η επέκταση που έγινε στην αίθουσα του Σ.Ε.Φ. όπου διπλασιάστηκαν τα τραπέζια  και οι θέσεις για τους θεατές.

Η επιστροφή της ομάδας μας από την Αθήνα ήταν ένας μικρός Γολγοθάς, διήρκησε 9 ώρες και 15 λεπτά, εκτός από την παράκαμψη των Τεμπών αντιμετωπίσαμε το μποτιλιάρισμα της Αθήνας αλλά και ένα μεγάλο τροχαίο στην εθνική όπου μας βρήκε καθηλωμένους για 2 ώρες περίπου, ευτυχώς ήμασταν καλή παρέα.

Τις πρωτιές στα ομαδικά  στο παίδων και το κορασίδων τις κατέλαβαν ομάδες εκτός Αθήνας, η Καλαμαριά για τους παίδες και η Φοίνικες Πάτρας για της κορασίδες.

Η πρωτιά για την Θεσσαλονίκη είχε να έρθει όσο και να φαίνεται απίστευτο 35 ολόκληρα χρόνια όταν το 1974-75 η ομάδα της ΧΑΝΘ είχε πάρει την πρώτη θέση, αξιοσημείωτο είναι ότι εκείνη την χρονιά και η Τρίτη θέση κατέλαβε ομάδα από την Θεσσαλονίκη ο ΑΕΤΟΣ, δηλαδή όπως ακριβώς έγινε και φέτος με τον Απ. Καλαμαριάς και τον Άδωνι.

Αγωνιστικά ο αθλητής μας Οικονόμου Γρηγόρης στον αγώνα του ομαδικού με την Πρόοδο Αθηνών κέρδισε με σκορ 3-1 σετ τον μετέπειτα πρωταθλητή στο ατομικό παίδων Αγγελάκη Κωνσταντίνο.

Και ο αθλητής μας Παπασάβογλου Στέφανος στους τρεις αγώνες που αγωνίστηκε είχε τρεις νίκες χωρίς να χάσει ούτε σετ και η μία νίκη του ήταν ενάντια του Τσόπελα Ανδρέα αθλητή του ΓΑΣ ΑΕΤΟΥ και νούμερο 8 του πίνακα αξιολόγησης.

Μετά τον τραυματισμό του αθλητή μας Γιοβά Ανέστη στην μέση, με θλίψη διαπιστώσαμε ότι δεν υπήρχε γιατρός στον αγωνιστικό χώρο για να του παρέχει τις πρώτες βοήθειες.

03-04-2010

2 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

 2 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΑΚΟΜΑ

Το μεσημέρι της Κυριακής, αφού τελείωσε το ομαδικό, ξεκινάει το ατομικό αλλά και το διπλό των παίδων κορασίδων. Στο ατομικό παίδων έχουμε προκριθεί με τρεις αθλητές ενώ έχουμε και ένα ζευγάρι στο διπλό.

Αναλυτικά στο ατομικό παίδων σε σύνολο 58 αθλητών, ο Οικονόμου Γρηγόρης περνάει τον πρώτο γύρο όμως σταματά στους 32 αφού χάνει από το νούμερο 2 του πίνακα αξιολόγησης Αντωνιάδη (ΠΕΡΑ 2005) με 3-1 σετ . Και ο Ραμπότας Εμμανουήλ κερδίζει στον πρώτο γύρο αλλά σταματά στους 32 με σκορ 3-2 σετ. Η επιτυχία ήρθε από τον Γιοβά Ανέστη που κερζίζει διαδοχικά του αντιπάλους του και στην 16αδα κερδίζει με 3-2 σετ τον Αλεξανδρόπουλο (ΓΑΣ ΑΕΤΟ) και στην 8αδα  τον  Δικόπουλο (Απ. Καλαμαριάς) με 3-2 σετ και 11-09 το κόντρα σετ και έτσι πέρασε στον ημιτελικό όπου έχασε από τον Σιαμίδη (Απ. Καλαμαριάς)  με 4-1 σετ θα πρέπει εδώ να πούμε ότι στον ημιτελικό ο αθλητής μας έπαιζε τραυματίας γιατί στον ημιτελικό του διπλού έπεσε και χτύπησε την μέση του, έτσι κατέλαβε την 3η θέση και επανέλαβε την περσινή του επιτυχία.Φωτογραφιες 018_resize

Άλλη μια επιτυχία από το διπλό μας ,ο Γιοβάς Ανέστης / Οικονόμου Γρηγόρης κατέλαβαν την 2η θέση φτάνοντας εύκολα μέχρι την τετράδα όπου αντιμετώπισαν τους Τσόπελα/Αλεξανδρόπουλο με 3-2 σετ, όμως στο κόντρα σετ και ενώ ήμασταν μπροστά με 7-3 ο αθλητής μας Γιοβάς σκοντάφτει στην γωνία του γηπέδου με αποτέλεσμα να πέσει και να χτυπήσει την μέση του, τελικά κερδίσαμε με 11-5, αλλά ο τραυματισμό του μας έκανε εύκολους αντιπάλους στον τελικό με αντιπάλους Αγγελάκη / Σανιδά (Πρόοδος) και χάσαμε με 3-0 σετ.Φωτογραφιες 021_resize

Ο δεύτερος προπονητής μας Καλαϊτζής Δημήτρης δήλωσε «Πήραμε όπου αγωνιστήκαμε μετάλλιο και αυτό μας κάνει ευτυχισμένους, η δουλεία μας δεν πήγε χαμένοι και από εδώ και πέρα θα δουλέψουμε ακόμα ποιο σκληρά και για άλλες επιτυχίες».  

Επίσης να συγχαρούμε και τους: Σιαμίδη (Απ. Καλαμαριάς) 2ος ατομικό παίδων, Κώτση (ΑΣΕΑ Καβάλας) 3ος ατομικό παίδων, Σιαμίδη/Νάκο (Απ. Καλαμαριάς) 2οι διπλό παίδων, Κοτατζιάν(Εν. Αρμείων)/Μούρου (Εθ. Αλεξανδρούπολης) 2ες διπλό κορασίδων και Σιαμίδης (Απ. Καλαμαριάς) / Τσεκούρα (ΑΕ Αθηνα) 2οι στο μικτό.      

02-04-2010    

ΑΔΩΝΙΣ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΔΩΝΙΣ  3η  ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΩΝ

Ας τα πάρουμε από την αρχή, το τριήμερο 27-28 και 29 Μαρτίου διεξάχθει το Πανελλήνιο ομαδικό και ατομικό Παίδων  και Κορασίδων στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας στην Αθήνα στην ανανεωμένη αίθουσα του πινγκ πονγκ.

Η ομάδα του Άδωνι ξεκίνησε τους αγώνες  το Σάββατο το πρωί με το ομαδικό, στο ομαδικό προκρίθηκαν στην τελική φάση 19 ομάδες από όλη την Ελλάδα και χωρίστηκαν σε 4 ομίλους από 5 ή 4 ομάδες ο κάθε όμιλος. Εμείς ως δεύτερο φαβορί (με βάση το τελευταίο πίνακα αξιολόγησης αθλητών) ήμασταν επικεφαλής του 2ου ομίλου με αντιπάλους ΓΑΣ ΑΕΤΟ Αθηνών, ΑΣΕΑ ΔΡΑΜΑΣ, ΒΟΚΑΡΙΑ ΧΙΟΥ και ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ  ΡΑΦΙΝΑΣ. Οι άλλοι όμιλοι αναλυτικά 1ος όμιλος Απ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΑΓΣ ΑΠΙΣ, ΑΟ ΘΕΡΜΑΙΟΣ, ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ, ΕΣΠΕΡΟΣ.  3ος όμιλος ΜΑΚΑΜΠΗ Αθηνών, ΧΑΝΘ,  ΆΡΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ, ΑΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ και 4ος όμιλος ΠΕΡΑ 2005, ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ. Από κάθε όμιλο περνάνε στην επόμενη φάση οι δύο καλύτεροι σε χιαστή αγώνες οι πρώτοι του κάθε ομίλου με τους δεύτερους από τους άλλους ομίλους.

Έτσι το Σάββατο αγωνιστήκαμε κατά σειρά:

1ος αγώνας

ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  – ΑΣΕΑ ΔΡΑΜΑΣ :    3 – 0

Γιοβάς      –       Βουζανίδης: 3-0 ( 11-2, 11-9, 11-2)

Οικονόμου   –   Σταματέλης: 3-1 ( 11-7, 6-11, 11-3, 11-4)

Παπασάβογλου – Ιωαννίδης: 3-0 ( 11-6, 11-6, 11-8).

2ος αγώνας

ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  – ΒΟΚΑΡΙΑ ΧΙΟΥ :    3 – 0

Γιοβάς      – Κουφούδης   : 3-0 ( 11-6, 11-4, 11-6)

Ραμπότας        –     Συκάς : 3-0 ( 11-4, 11-5, 12-10)

Παπασάβογλου –  Σαρρής: 3-0 ( 11-5, 11-7, 11-6).

3ος αγώνας

ΠΡΟΟΔΟΣ – ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ   :    2 – 3

Αγγελάκης       –     Οικονόμου   : 1-3 ( 11-7, 8-11, 12-14, 8-11)  

Τσαγκάνης      –     Ραμπότας       : 0-3 ( 9-11, 8-11, 5-11)

Σανιδάς        –            Γιοβάς        : 3-1 ( 11-9, 11-6, 5-11, 11-3)

Αγγελάκης      –       Ραμπότας     : 3-0 ( 11-5, 11-7, 11-9)

Σανιδάς/ Τσαγκάνης- Οικονόμου/ Γιοβάς: 0-3 ( 7-11, 2-11, 5-11).

4ος αγώνας

ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  – ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ :    3 – 0

Γιοβάς      – Αλεξανδρόπουλος   : 3-1 ( 8-11, 11-6, 11-1, 11-7)

Παπασάβογλου    –     Τσόπελας : 3-0 ( 11-7, 11-9, 11-9)

Οικονόμου       –        Ξυπολητάς: 3-0 ( 11-9, 11-9, 11-6).

Έτσι με 4 νίκες σε 4 αγώνες τερματίσαμε στην 1η θέση του ομίλου με 2ο την Πρόοδο.

Την Κυριακή το πρωί έγινε ο αγώνας για την 8άδα, η κλήρωση μας έφερε αντίπαλους με του ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΩΝ αναλυτικά,

8άδα

ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  – ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ :    3 – 0

Γιοβάς      – Κομνηνος   : 3-0 ( 11-9, 14-12, 11-7)

Ραμπότας        –     Βασκαντήρας  : 3-1 ( 8-11, 15-13, 12-10, 11-6)

Οικονόμου –  Αϊβαλιώτης : 3-1 ( 7-11, 11-7, 11-5, 11-3).

Πρόκριση στις καλύτερες τέσσερις ομάδες, τα άλλα ζευγάρια ήταν: Απ. Καλαμαριάς – Πρόοδος : 3-1, Αρης Νικαίας – Περα 2005: 2-3, Μακαμπή – ΓΣ Απις :3-0.

Ημιτελικός

ΑΦΘ ΑΔΩΝΙΣ  – ΜΑΚΑΜΠΗ Αθηνων :    1 – 3

Γιοβάς      –  Αλεξανδρόπουλος   : 3-2 ( 11-4, 4-11, 11-3, 7-11, 11-1)

Ραμπότας          –      Πάντζιος     : 1-3 ( 7-11, 5-11, 11-6, 2-11)

Οικονόμου       –    Βρεττάκος     : 0-3 ( 8-11, 9-11, 5-11)

Γιοβάς            –        Πάντζιος      : 1-3 ( 6-11, 11-9, 7-11, 8-11).

Έτσι χάνοντας στον ημιτελικό καταταγήκαμε στην 3η θέση του ομαδικού όπως έχουμε προαναφέρει και σε προηγούμενο άρθρο. Στον άλλο ημιτελικό ο Απ. Καλαμαριάς δεν δυσκολεύτηκε να κερδίσει το ΑΣ ΠΕΡΑ 2005 με σκορ 3-0  και να περάσει στον τελικό όπου συνέτριψε και την Μακαμπή Αθηνών με σκορ 3-0 και τερμάτισε στην πρώτη θέση επάξια. Στις κορασίδες πρώτευσε η ομάδα του Φοίνικα Πατρών δεύτερη ο ΑΟ Διονυσίου Αθήνας και τρίτες ο ΑΣΕΑ Καβάλας και ο Αρης Βούλας.IMAGE_206_resize

Ο προπονητής  της  ομάδας μας Κρυωνάς Γιώργος δήλωσε  με το πέρας τον αγώνων « Είναι η μεγαλύτερη επιτυχία για την ομάδα μας σε ηλικιακά πρωταθλήματα, είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα εάν και θα μπορούσαμε να μπούμε και στον τελικό, θα ήθελα να συγχαρώ και την ομάδα του Απ.  Καλαμαριάς για την πρωτιά του και επίσης και τα κορίτσια της Καβάλας για την Τρίτη θέση».IMAGE_207_resize

02-04-2010

2 ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΩΝΙ

3Ος  Ο  ΓΙΟΒΑΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ (ΑΔΩΝΙΣ) στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ       ΑΤΟΜΙΚΟ        ΠΑΙΔΩΝ          

και

 2ΟΙ    ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΔΩΝ ΟΙ ΓΙΟΒΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΑΔΩΝΙΣ)

 

Περισσότερα πληροφορίες  σε επόμενα άρθρα.

31-03-2010

Αθλητές Αίαντα Ευόσμου

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ :  Κρυωνάς Γιώργος και Καλαϊτζής Δημήτρης.

ΑΝΤΡΙΚΟ    :  Καλαϊτζής Παναγιώτης, Μακέδας Τόμυ, ,Κρυωνάς Γιώργος, Αβραμίδης Γιώργος και Ματσιώρης Μιχάλης.

ΕΦΗΒΙΚΟ    :  Διδασκάλου Παύλος, Μηλιάς Μιχάλης και Λαδάς Δημήτρης.

ΠΑΙΔΙΚΟ    :  Μηλιάς Μιχάλης, Λαδάς Δημήτρης, Παπαδόπουλος Δημήτρης και Παναγιωτίδης Γιώργος.

ΠΑΝΠΑΙΔΙΚΟ :   Σαρής Αντώνης, Παυλίδης Αλέξανδρος, Λαδάς Αλέξης, Τσορμπατζόγλου Γιώργος και Λελούδης Γιάννης.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  :  Ντοκμετζή Νικολέτα, Τέλου Αναστασία, Κιόση Μαρία και Ανανιάδου Σοφια.